Antalya Havaalanı Kaş Nasıl Gidilir?

Antalya Havaalanı’ndan Kaş’a ulaşım için farklı seçenekleriniz bulunuyor: Otobüsle gelmek isteyenler önce havaalanından Antalya otogarına gelmeliler. Bunun için Havaş, metro ya da otobüse binmeleri gerekiyor. Bir saatte otogara ulaştıktan sonra buradan Batı Antalya minibüsleri ile direk, 4 saatte Kaş’a ulaşabilirler.

Antalyadan Kaşa otobüsle nasıl gidilir?

Antalya otogardan kalkan Kaş otobüsleriyle ilçeye gidilebilir. Antalya Kaş otobüs bileti ise Batı Antalya firmasında 28 TL. Batı Antalya telefon (0242) 3314081. Batı Antalya Kaş otogar telefon (242) 8363677.

Antalyadan Kaşa otobüs var mı?

Antalya şehir otogarından Kaş’a düzenli olarak düzenlenen otobüs seferleri ile bölgeye ulaşım sağlanabilmektedir. Şehir merkezinden Kaş’a yapılacak olan seyahetler için ödenecek olan bilet ücretleri ortalama 30 – 40 TL aralığındadır.

Antalya Kaş nereye yakın?

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya’nın küçük bir ilçesi olan Kaş, doğal ve tarihi eserler açısından ülkemizin önemli adreslerinden bir tanesi. Antalya şehir merkezine yaklaşık olarak 170 kilometre uzaklıkta bulunan Kaş’ın batısında Eşen Çayı bulunurken doğusunda ise Demre ilçesi yer alıyor.

Dalamandan kaşa Havaş var mı?

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz.

Antalya Kaş arası otobüsle kaç saat?

Antalya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Antalya Kaş arası otobüs kaç TL?

Kaş Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı: Fethiye-Kalkan (Kaş, Antalya) 40,00 TL
En Ucuz Ay: Temmuz
En Popüler Otobüs Firması: Pamukkale Turizm

Antalya Kaş otobüsleri nereden kalkıyor?

ANTALYA-KAŞ otobüs hattının ilk durağı İlçeler Terminali olup son durağı Kaş Otogar durağıdır.

See also:  Bana Hangi Okul Cıktı Lise?

Antalya Kaş arası yol nasıl?

Dağlık ve ormanlık yayla yolunu kullanarak, Antalya Kaş arası kaç kilometre diye soracak olursanız, toplamda 211 km katedip Antalya’dan Kaş’a ulaşabileceksiniz. – Antalya’dan Kaş’a yayla yolu rotasından ulaşabilmek için, öncelikle D400 kara yolunu tercih ederek, Denizli yol ayrımına kadar ilerleyin.

Antalya Kaş hangi bölgede?

Kaş hangi bölgede diye merak ediyorsanız Antalya ilinin en batısında Akdeniz kıyısında yer alıyor.

Antalya Kaş hangi yoldan gidilir?

Kaş’a Antalya üzerinden ulaşmak için Kemer, Kumluca, Finike ve Demre güzergahını kullanabilirsiniz. Ancak dilerseniz Fethiye üzerinden de Kaş’ın derin mavilikleriyle buluşabilirsiniz. Kaş’a Hava Yoluyla Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Kaş’a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor.

Kaş nerede nereye bağlı?

Kaş, Antalya ilinin en batısında yer alan turistik ilçe.

Dalaman Havaş nerelere gidiyor?

Havaş, Muğla Dalaman Havalimanı’ndan Marmaris ve Fethiye ilçe merkezlerine karşılıklı seferlerle yolcu taşımaktadır. Muğla Dalaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak istediğinizde, Muğla Dalaman Havalimanı İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali önünden hareket eden Havaş otobüslerini kullanabilirsiniz.

Dalaman Havalimanından Pataraya nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı’ndan kiralayabileceğiniz bir araç ile Fethiye-Finike yolunu takip ederek Patara’ya ulaşabilirsiniz. Fethiye’den Kalkan’a doğru giderken Kalkan’ı geçerek Gelemiş yoluna, saptığınız zaman, önünüze çıkan 5 km’lik bir yol sizi Patara Antik Kenti’ne ulaştıracaktır.

Dalaman Kaş arası otobüsle kaç saat?

Dalaman – Kaş arası toplam 313 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat sürüyor. Dalaman – Kaş arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor? Pamukkale Turizm, Güney Akdeniz, Isparta Petrol Turizm Dalaman – Kaş arası seferler düzenliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector