Antalya Güzelbağ Mahallesi Nerede?

Güzelbağ mahallesi, Antalya ilininin Muratpaşa ilçesine bağlıdır. Ayrıca bölge olarak Akdeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Antalya Muratpaşa Güzelbağ Haritası

Antalya Güzelbağ nereye bağlı?

Güzelbağ, Antalya ilinin Alanya ilçesine, bağlı bir mahalledir.

Güzel Bağ neresi?

Muratpaşa bölgesinde bulunan Güzel Bağ konumundan ilk Otobüs saat kaçta geçer? TC16, Muratpaşa bölgesinde bulunan Güzel Bağ konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. 06:14 civarında geçer.

Alanya Güzelbağ nereye yakın?

Güzelbağ bağlı olduğu Alanya ilçe merkezine 23 kilometre mesafe uzaklıktadır. Güzelbağ Antalya şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 107 kilometredir.

Antalya Lara nereye bağlı?

Türkiye’nin en büyük plajlarını arasında yer almakta olan Lara Plajı Antalya’nın Serik ilçesinde yer almakta. Bununla birlikte Lara Plajının konumu Antalya’nın merkezine on sekiz kilometrede bulunmaktadır. Lara Plajı Antalya’nın güneydoğusunda yer almaktadır.

Alanya Konaklı yanıyor mu?

Konaklı bölgesi Yeniköy Mahallesi’ndeki ormanlık alanda, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Durumun yetkililere bildirilmesi üzerine, bölgeye 2 yangın söndürme helikopteri, çok sayıda arazöz ve personel yönlendirildi. Yerleşim yerine yakın olan yangına, havadan ve karadan müdahale edildi.

Alanya’da nerede yangın var?

Antalya’nın Alanya ilçesinde, Gümüşgöze ve Türktaş mahalleleri arasındaki ormanlık alanda, henüz belirlenemeyen nedenle yangın başladı. Durumun bildirilmesi üzerine, bölgeye bir yangın söndürme helikopteri, çok sayıda arazöz, itfaiye aracı ve personel yönlendirildi.

Alanyada nerede yangın var?

Antalya’nın Alanya ilçesi Dere Mahallesi Susuz mevkisindeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye Alanya Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri sevk edildi. Yangına 200 kişilik ekip, bir helikopter, 30 arazöz ve ilk müdahale aracı, çok sayıda su tankeri ile müdahale edildi.

Lara ve Alanya arası kaç km?

135 km olan yol keyifli bir şekilde gidilmektedir.

See also:  Saal Hangi Okul?

Lara nasıl bir yer?

Şehir Hakkında; Antalya’nın en güzel ve hızla gelişmekte olan bölgesi Lara, hem plajı hem de muhteşem doğasıyla fazla ilgi görmektedir. Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer alması ve bölgede konaklama seçeneklerinin çok fazla olması da, etkileyici bir özelliğidir.

Antalya Lara Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector