Antalya Diplomasi Forumu Hangi Otel’De?

Antalya Diplomasi Forumu 11-13 Mart tarihleri arasında Belek Turizm Merkezi’ndeki NEST Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Antalya diplomasi forum nerede?

Antalya Diplomasi Forumu 18-20 Haziran 2021 tarihlerinde Akdeniz kıyısında binlerce yıllık tarihe sahip güzel Antalya şehrimizde yapılacaktır. Forum, NEST Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir. Havalanına 32 km, şehir merkezine 45 km uzaklıkta bulunan NEST, Antalya Belek’te yer almaktadır.

Antalya Diplomasi Forumu nerede 2022?

Dünya gündeminin sıcak başlıklarının vizyoner bir bakış açısıyla ele alınacağı Forum, Nest Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Diplomasi Forumu nerede yapılıyor?

Antalya Diplomasi Forumu, 11-13 Mart 2022 tarihleri arasında Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun ev sahipliğinde ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde “Diplomasiyi Yeniden Kurgulamak” temasıyla Antalya’da düzenlendi.

Antalya diploması formuna kimler katılıyor?

Devlet ve Hükümet Başkanları, Bakanlar, kanaat önderleri, diplomatlar, iş insanları, akademisyenler, düşünce kuruluşları ve medya temsilcileri ile gençlerin katılım sağlayacağı, “Diplomasiyi Yeniden Kurgulamak” ana teması altında gerçekleştirilecek sözkonusu Forum’u takip etmek isteyen basın mensupları için

Antalya Diplomasi Forumu 2021 ne zaman?

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın himayelerinde ve Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU’nun ev sahipliğinde, küresel ve bölgesel meselelerin ele alınacağı, resmi ve hükümet dışı aktörleri bir araya getirecek olan ve zaman içinde kurumsallaşması hedeflenen bir platform olan “Antalya Diplomasi Forumu”

Antalya Diplomasi Forumu kaç gün sürüyor?

Üç gün süren etkinlikler boyunca ADF, çeşitli uzmanlar ve karar vericilerin önemli küresel ve bölgesel sınamaları ele aldıkları ve entelektüel fikir alışverişinde bulundukları bir “Birleşmiş Zihinler” platformuna dönüştü.

2021 Uluslararası diploması forumu nerede yapıldı?

Antalya Diplomasi Forumu, 18-20 Haziran 2021 tarihleri arasında Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun ev sahipliğinde ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Antalya’da düzenlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector