Antalya Daki Toplantı Ne Zaman?

Ülkemizin 1 Temmuz 2020 tarihinde bir yıl süreliğine devraldığı Güneydoğu Avrupa İşbirliği Süreci (GDAÜ) Dönem Başkanlığı kapsamında, GDAÜ Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi ile Dışişleri Bakanları Toplantısı 17 Haziran 2021 tarihinde Belek/Antalya’da NEST Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Antalya diplomasi forumu 2022 nerede?

Forum, NEST Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir. Havalanına 32 km, şehir merkezine 45 km uzaklıkta bulunan NEST, Antalya Belek’te yer almaktadır.

Antalya Diplomasi Forumu 2022 ne zaman?

2. Antalya Diplomasi Forumu, 11-13 Mart 2022 tarihleri arasında Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun ev sahipliğinde ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde “Diplomasiyi Yeniden Kurgulamak” temasıyla Antalya’da düzenlendi.

Antalyada toplanti ne zaman?

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde ve Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun ev sahipliğinde, küresel ve bölgesel meselelerin ele alınacağı, resmi ve hükümet dışı aktörleri bir araya getirecek olan “Antalya Diplomasi Forumu’nun (ADF) ikincisi 11-13 Mart 2022 tarihlerinde Antalya’da

Antalya Diplomasi Forumu nasıl katılınır?

Söz konusu Forum’u takip etmek isteyen basın mensuplarının en geç 13 Haziran günü saat 23.00’e kadar kadar http://akreditasyon.iletisim.gov.tr internet adresi üzerinden, talep edilen belgeleri sisteme yükleyerek akreditasyon başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Antalya diplomasi forum nerede?

Küresel ve bölgesel meselelerin ele alınacağı, resmi ve hükümet dışı aktörleri bir araya getiren ve zaman içinde kurumsallaşması hedeflenen “Antalya Diplomasi Forumu” (ADF) Belek Turizm Merkezi’ndeki NEST Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Antalya Zirvesi 2022 ne zaman?

ADF 2022. İkinci Antalya Diplomasi Forumu (ADF), “Diplomasiyi Yeniden Kurgulamak” ana temasıyla 11-13 Mart 2022 tarihinde Antalya’da gerçekleştirildi.

Antalya Diplomasi Forumu ne zaman kuruldu?

Antalya Diplomasi Forumu
Kuruluş 2021)
Tür Panel
Amaç Diplomasi
Konum Antalya, Türkiye

Diplomasi ne demek ne demek?

Diplomasi, uluslararası siyasi ve hukuki iletişim demektir. Sorunların çözümü için karşılıklı (iki veya daha fazla ülkenin bir araya gelmesiyle) anlaşma/antlaşma imzalanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector