Antalya Da Yeni Toki Evleri Nereye Yapılacak?

TOKİ, Antalya’nın Yukarıkocayatak Mahallesi’nde turizm sektörü çalışanları için 583 adet konuttan oluşan yeni bir yaşam merkezi inşa ediyor.

Antalyada 2022 TOKİ başvuruları ne zaman?

TOKİ Antalya Manavgat alt gelir başvuruları 7 Ocak’ta sona eriyor! Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın Antalya Manavgat alt gelir grubu başvuruları 7 Ocak 2022 tarihinde sona eriyor.

TOKİ 2022 projeleri hangi illerde?

Alıcılar, Afyonkarahisar, Adana, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Kahramanmaraş, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kocaeli, Kütahya, Isparta, İstanbul, İzmir, Mersin, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas,

Antalya’da TOKİ satışı var mı?

Satışa sunulan 1 adet dairenin tipi 2 oda 1 salon olarak dizyan edildi. TOKİ Antalya Kepez Evleri ‘inde 11 bin 882 TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Daire fiyatının 118 bin 816 TL olarak belirlendiği TOKİ Antalya Evleri’nde satış işlemleri Türkiye Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek.

Alanya TOKİ konutları nereye yapılacak?

Alanya’nın Mahmutlar Mahallesi’ne yapılacak TOKİ konutlarının ihalesi bugün yapılıyor. TOPLU Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Alanya’nın Mahmutlar Mahallesine yapılacak, 175 tanesi 2+1 ve 75 tanesi 3+1 olmak üzere toplamda 250 konutun çekilişi yapılarak hak sahipleri belirlenmişti.

Toki’nin yeni projeleri var mı?

TOKİ’den İstanbul’a 255 konut ve 48 dükkanlık yeni proje geliyor! Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul Esenler’de 255 konut ve 48 adet dükkan inşa edecek. Projenin ihalesi 5 Ocak 2022 tarihinde yapılacak.

Manavgat Toki Başvurusu Nasıl Yapılır?

Proje için başvurular Halk Bankası aracılığıyla alınıyor. TOKİ Antalya Manavgat alt gelir grubu projesinde en düşük konut bedeli 238 bin 710 TL, en yüksek konut bedeli 277 bin 126 TL olarak belirlendi.

Toki evleri peşinat ne kadar?

Sözleşme imzalama aşamasında konut alıcılarından konut bedelinin % 10’u peşin 96 ay (8 yıl) vadeli, %15 peşin 108 ay (9 yıl) vadeli veya %25 peşin 120 ay (10 yıl) vadeli alternatifler ile satılacaktır. (Başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar peşinat olarak alınacaktır.)

See also:  universite sinav sonuclari nasil ogrenilir?

Toki 2 1 peşinat ne kadar 2022?

TOKİ 2+1, 3+1 konutlar %25 peşinat 180 ay vade ile satılıyor ve ev sahibi olmak isteyenler düşük taksitle ödeyebilecekleri bu evlerin detaylarını incelemek istiyor. İşte ayrıntılar! 11 Nisan 2022 – 15 Nisan 2022 tarihleri arasında başvurular alınacak. Kura tarihi ise 22 Nisan 2022 olarak belirlendi.

Toki evleri ne zaman yapılacak?

2022 TOKİ BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLIYOR? Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum: ”Biz TOKİ’yle birlikte yakın zamanda sosyal konut hamlesini 81 ilimizde yapacağız. Bu sene de Haziran veya Temmuz ayında TOKİ müjdesini Cumhurbaşkanımız verecek.

TOKİ evleri kaç para 2022?

TOKİ tarafından inşa edilecek sosyal konutların satış fiyatı oldukça makul olacak. Evlerin fiyatlarının 400 bin TL bandında olacağı belirtiliyor. Sabah gazetesinde yer alan bilgilere göre, ev sahibi olmayan dar gelirliler için konutlar yüzde 10 peşin, 240 ay vadeli sabit taksit ödemeli olarak satılacak.

Antalya’da TOKİ satışları başladı mı?

TOKİ Antalya Kepez 2. Bölge’de 6 adet konut satıyor. Başvuruları 6 Nisan’da başlayacak olan projede yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 120 aya varan vade imkanı sağlanıyor.

TOKİ evlerinin aylık ödemesi ne kadar?

Hak sahiplerine konutlar; Satış fiyatının %10’u peşin (Başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar), kalan tutarın tamamı aylık % 0.49 oran ve 240 ay vade ile sabit taksit ile ödenecektir.

Antalya TOKİ evleri çekilişi ne zaman?

TOKİ kura çekilişi 14 Ocak Cuma günü saat 11.00’da başlayacak. Kura çekilişi için canlı yayın tekrarı sonraki sayfa üzerinden izlenebilecek. TOKİ kura sonuçları, kura çekilişinin öğle saatlerinde tamamlanmasının ardından E-Devlet üzerinden öğrenilebilecek.

Manavgat TOKİ Evleri nereye yapılacak?

Antalya İli, Manavgat İlçesi, Çeltikçi Mahallesi 222 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30’da yapılacak.

See also:  Izmir Denince Akla Ne Gelir?

TOKİ konutları başvuru nasıl yapılır?

Başvurular Halkbank ve Ziraat Bankası’nın şubeleri aracılığıyla da gerçekleştiriliyor. Vatandaşlar kuralı satışa sunulan konutlar hakkında detaylı bilgiye www.toki.gov.tr adresinden ulaşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector