Antalya Da Kafeler Ne Zaman Açılacak?

Bu karara göre; yüksek riskli bölgede yer alan Antalya’da da restoran ve kafeler sabah 7 ile akşam 19.00 saatleri arasında yüzde 50 kapasite şartıyla açılacak.
Alınan karara göre kademeli normalleşme uygulaması 17 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında uygulanacak ve bu süre içerisinde kafe, lokanta ve restoran gibi yeme içme yerleri paket ve gel al servis ile hizmet verecek.

1 Haziran dan sonra kafeler kaça kadar açık?

1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

1 Haziran dan sonra kafeler açılıyor mu?

KAFELER VE RESTORANLAR 1 HAZİRAN’DAN SONRA AÇILACAK MI? Buna göre; kafe, lokanta ve restoran tarzı işletmelerin paket servis ve gel al hizmetlerine devam etmesine karar verildi.

Internet kafeler Ne Zaman Açılacak 2021 Son Dakika?

İNTERNET KAFELER AÇIK MI 2021? İnternet kafeler 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Kafe ve restoranlar ne zaman açıldı?

Kafelerin ne zaman açılacağı kademeli normalleşme genelgesi ile açıklandı. Daha önce 17 Mayıs’a kadar kapatılması kararlaştırılan kafe, restoran ve lokanta gibi yerlerin 1 Haziran’a kadar paket ve gel al servis ile hizmet verecek.

Kafeler kaça kadar açık 2021?

Lokanta, restoran, kafeler gibi uzun süredir kapalı olan işletmeler kademeli normalleşme genelgesi ile kapılarını müşterilerine açtı. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

1 Temmuzdan sonra Mekanlar kaça kadar açık?

Pandemi tedbirleri nedeniyle kafe, restoran, pastane, lokanta gibi mekanlar bir süredir 07.00-21.00 saatleri aralığında hizmet verebiliyordu. 1 Temmuz itibariyle sokağa çıkma yasakları ve iş yerlerinin faaliyetlerine dair kısıtlamalar sonra erdi.

1 Haziran’da restaurantlar açılacak mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘1 Haziran tarihi itibariyle restoran, kafe, pastane, kıraathane, çay bahçeleri, yüzme havuzu, kaplıca türü işletmeler belirlenen kurallar dahilinde saat 22.00’ye kadar hizmet vermeye başlayacak.’ dedi.

See also:  2022 Eğitim Ödeneği Ne Zaman Ödenecek?

1 Haziran sonrası restoranlar açılacak mı?

Alınan karara göre kademeli normalleşme uygulaması 17 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında uygulanacak ve bu süre içerisinde kafe, lokanta ve restoran gibi yeme içme yerleri paket ve gel al servis ile hizmet verecek.

1 Haziran yasaklar internet kafeler açılıyor mu?

Kademeli normalleşmenin ikinci adımında pek çok iş yeri gibi internet kafeler, elektronik oyun yerleri/salonları, bilardo salonları ve benzeri mekanlar 1 Haziran itibariyle faaliyetine geri dönecek. İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor.

Son Dakika internet kafeler ne zaman açılacak?

İnternet kafe ve oyun salonları ne zaman açılacak? İşte İçişleri Bakanlığı Genelgesi. İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

1 Haziran’da PlayStation salonları açılacak mı?

PLAYSTATION SALONLARI NE ZAMAN AÇILACAK

İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine, ‘İnternet Kafeleri, Salonları ve Elektronik Oyun Yerleri’ konulu genelge gönderildi – Genelgeye göre, internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

İnternet kafelere ne oldu?

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında normalleşme adımları atılmaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, koronavirüs tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayacak.

Kafe ve restoranlar Ne Zaman Açılacak 2021?

KAFELER VE RESTORANLAR AÇILDI MI? Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri ve salgının seyrinde yaşanan gelişmeler göz önüne alınarak 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’ten 1 Haziran 2021 Salı günü saat 05.00’e kadar kademeli normalleşme kararlarının uygulanmasına karar verildi.

Cafe Restaurant açıldı mı?

KAFE, RESTORAN VE LOKANTALAR AÇILDI MI? Kafe, restoran, kıraathaneler çok riskli iller dışında sabah 07.00 – 19.00 saatleri arasında yüzde 50 kapasite ile açılacaktır. Kamunun çalışma saatleri tüm Türkiye’de normale döndürülecektir. Mavi listede yer alan illerde ise kafe ve restoranlar tam açılacak.

See also:  Okul Müdür Vekili Nasıl Yazılır?

Kafe ve restoranlar açılacak mı?

Buna göre, kafe ve restoranlar 07.00-21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecek, saat 24.00’e kadar paket servisini sürdürebilecek. Bu mekanlarda sokağa çıkma kısıtlaması olan pazar günü ise sadece paket servis hizmeti verilmeye devam edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector