Antalya Belek Hangi Ilçeye Bağlı?

Belek, Antalya’nın Serik ilçesine, bağlı bir mahalledir.

Antalya Belek nereye yakin?

Belek, Antalya’nın Serik ilçesinde bulunan bir mahalledir. 12 Kasım 2012 yılında burası mahalle olmuştur. Bu belde yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından bir tanesidir. Belek Antalya merkeze yaklaşık 40 km uzaklıkta yer alır.

Antalya Kadriye Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

Kadriye, Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir mahalledir.

Antalya Belek nasıl bir yer?

Şehir hakkında: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir tatil beldesi olan Belek, Antalya şehir merkezinin 43 kilometre doğusunda yer alıyor. Son yıllarda sahip olduğu golf sahalarıyla Türkiye’de popüler bir turizm merkezi haline gelen Belek, yaz aylarında binlerce turist tarafından ziyaret ediliyor.

Antalya Belek arası kaç kilometredir?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek Side arası kaç km; Side Belek arası 44,3 km ve yaklaşık 45-50 dakika arası sürmektedir.

Belek ne ile meşhur?

Akdeniz sahillerinde, Türkiye’nin en popüler ve en lüks tatil beldelerinden biri olan Belek; dünyaca ünlü golf sahaları, turkuaz rengi suları ve sahip olduğu beş yıldızlı otellerinin dışında, keşfedilecek şeylerle doludur.

Antalya Kadriye denizi nasıl?

Sahili temizdir. Deniz yer yer kum ve taslidir.Denizi temiz ve mavi bayraklidir. Burada gördüklerinizi iyileştirecek düzenlemeler önerin. Ücretsiz halk plajı.

Antalya Kadriye arası kaç kilometredir?

Belek Kadriye arası kaç km; Kadriye Belek arası 10 km ve yaklaşık 15 dakika sürmektedir. Antalya Belek Kurşunlu Şelalesi arası kaç km; 35 kilometre ve yaklaşık 45-50 dakika sürmektedir.

Belek nerede denize girilir?

Belek Halk Plajı

Plaja ulaşımlar özel araç, taksi veya Belek minibüsleriyle yapılabilmektedir. Toplamda 275 metrelik uzunluğu ve 60 metrelik genişliği ile Belek’in en meşhur plajı olan Belek Halk Plajı, ince kumlu bir sahil yapısına sahiptir.

See also:  universite ders kayitlari nasil yapiliyor?

Belek denizi güzel mi?

Deniz turizminin de oldukça gelişmiş olduğu Belek’te, bitki örtüsünün Akdeniz’in maviliği ile birleştiği noktalarda birbirinden güzel plajlar yer almaktadır. Belek’in en ünlü plajları ise Belek Halk Plajı ve Kadriye Halk Plajı olarak sıralanmaktadır.

Belek Nerede Kalınır?

Belek bölgesinde nerede kalınır?

 • Aquaworld Belek. 5 out of 5.
 • Granada Luxury Belek – All Inclusive. 8,6/10 (95 yorum)
 • The Land of Legends Kingdom Hotel.
 • TTH Belek Imperial.
 • Maxx Royal Belek Golf Resort – All Inclusive.
 • TUI Magic Life Belek – All Inclusive.
 • Susesi Luxury Resort – All Inclusive.
 • Spice Hotel & Spa All Inclusive.
 • Antalya Belek de ne yenir?

  Belek mutfağında vejeteryanlar için oldukça uygun bir yemek tercihi olan Cive domates ve pirinçten hazırlanan bir tür sebze yemeği. Pirinç yerine bulgur kullanılan türlerinin de bulunduğu bu yemek genellikle çorba olarak servis ediliyor. Cive, Belek çevresindeki köylerde sıkça tüketilen bir yemek.

  Kaleiçi Belek arası kaç km?

  Antalya Kaleiçi Belek arası kaç km; Belek Antalya Kaleiçi arası 44 km ve yaklaşık 50 dakika sürer.

  Havaalanı ile Belek arası kaç km?

  Belek ile havalimanı arası mesafe kaç km? Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir. Belek’e en yakın havalimanı Antalya havalimanı olmasına rağmen çok nadir de olsa Gazipaşa havalimanını da kullanılır.

  Antalya Olimpos arası kaç kilometre?

  ¥ Antalya – Olimpos arası 85 kilometre ve araçla 1 buçuk saat sürmektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector