Antalya Belediye Başkanı Kim 2017?

BAŞKAN İLE FOTOĞRAFLARINIZ Muhittin BÖCEK, 1962 yılında Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamladı. Yükseköğrenimini Halkla İlişkiler ve İktisat bölümlerinde tamamladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı hangi partiden?

Antalya Büyükşehir Belediyesi

Adaylık
Kıs. Parti
VATAN Vatan Partisi
TKP Türkiye Komünist Partisi
BTP Bağımsız Türkiye Partisi

Antalya belediye başkanları kimler oldu?

Belediye başkanları

Büyükşehir Belediye Başkanları (1984-günümüz)
Büyükşehir Belediye Başkanı Görev Başlangıcı
8 Mustafa Akaydın 2009
9 Menderes Türel 2014
10 Muhittin Böcek 1 Nisan 2019

Zeydan Karalar hangi partiden belediye başkanı?

31 Mart 2019’da gerçekleştirilen yerel seçimler’de yüzde 53,69 oy oranı ve 656.704 oy ile seçimi kazanmış ve 11 Nisan 2019 tarihinde YSK’dan mazbatasını alarak Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başlamıştır.

Muhittin Böcek in eşi kimdir?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile eşi Havva Böcek’in oğulları Gökhan Böcek ile Zeynep Kerimoğlu’nun düğününe katıldı.

Antalya Belediye Başkanı Kim 2021?

Muhittin Böcek, 1962 yılında Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamladı. Yükseköğrenimini Halkla İlişkiler ve İktisat bölümlerinde tamamladı. 25 yıllık siyasi tecrübesini Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi alanında yüksek lisans mezuniyeti ile taçlandırdı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi kim?

Muhittin Böcek (d.

Antalya’da kaç tane belediye var?

Antalya ilinde 19 tane ilçe vardır.

Havva Minta neden ayrıldı?

Havva Minta, Muhittin Böcek’in 17 Ağustos’ta koronavirüse yakalanmasının ardından oğlu Gökhan ile birlikte başından ayrılmadı.

Antalya Kepez Belediye Başkanı hangi partiden?

2001’de Ak Parti’nin kuruluş sürecinde görev aldı ve Antalya İl Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı olarak atandı. 2003’de Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi, 2004’de Antalya İl Sekreteri olarak ana kademede görev aldı. 2005-2009 yılları arasında iki dönem AKPARTİ GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI görevini üstlendi.

See also:  Bursa Kim Tarafından Fethedildi?

Adana Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü hangi partiden?

Hüseyin Sözlü (d. 2 Mayıs 1965, Çokçapınar, Ceyhan), Milliyetçi Hareket Partisi üyesi eski Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve eski Ceyhan Belediye Başkanıdır.

Muhittin Böcek evli mi bekar mı?

Evli ve bir çocuk babası olan Muhittin Böcek, doğduğundan bu yana Konyaaltı’nda yaşıyor ve Konyaaltı’nı çok iyi tanıyor. Muhittin Böcek, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde CHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayıdır.

Muhittin Böcek nerenin belediye başkanı?

Muhittin Böcek, 1962 yılında Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamladı. Yükseköğrenimini Halkla İlişkiler ve İktisat bölümlerinde tamamladı. Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi alanında yüksek lisans yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector