Antalya Asayiş Şube Müdürü Kim?

Buna göre; Deniz Yılmaz Asayiş Şube Müdürlüğü’ne, Hakan Selen Antalya Havalimanı Şube Müdürlüğüne, Oray Ertuğrul Özel Güvenlik Şube Müdürü ve Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne, Bülent Cumhur Gözetici, Trafik Denetleme Şube Müdürü ve Trafik Tescil Şube Müdürlüğü’ne, Serpil Ergenç Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne,

Antalya Emniyet Müdürü kim 2021?

MEHMET MURAT ULUCAN HAYATI

1987 yılında Ankara Polis Koleji’nden, 1991 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesiyle 1991 yılında mesleğe başladı.

Antalya il Emniyet Müdürü nereli?

Sayın Mehmet Murat ULUCAN aslen Kayseri’ li olup; 08.01.1969 Ankara doğumlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Antalya’nın yeni Emniyet Müdürü kimdir?

Avcı’nın yerine ise Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, Koruma Şube Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat getirilmişi.

Cemil Tonbul kim?

Cemil Tonbul, 10 Mayıs 1964 yılında Trabzon ili Akçaabat ilçesi Kirazlık Köyü’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Trabzon ili Akçaabat ilçesinde tamamladı. 1985 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden, 1986 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun oldu.

Antalya narkotik şube müdürü kim?

Caner Çiçek – Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü – Antalya Emniyet Müdürlüğü | LinkedIn.

Emniyet Genel Müdür?

1968 yılında Elazığ’da doğan Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet AKTAŞ, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 1990 yılında mezun oldu.1994 yılında girdiği sınavı kazanarak Malatya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı.

Ibrahim Erguder kimdir?

İl Emniyet Müdürümüz

01.04.1967 yılında Hatay ili Yayladağı ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Yayladağı ilçesinde tamamladı. Üniversite ve sonrası 1990 yılında Polis Akademisini bitirdi.

Feyzullah Arslan kimdir?

Feyzullah Arslan,1956 Yılında Sivas ili Gürün ilçesinde doğdu. 1976 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Meslek hayatına Komiser Yardımcısı olarak Çanakkale’de başladı. 1995 Yılında 1. Smıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek İkmal Bakım Daire Başkanlığı, Polis Başmüfettişliği, APK Uzmanlığı.

See also:  Antalya Akseki Nasıl Bir Yer?

Manisa il Emniyet Müdürü nereli?

21.06.1967 tarihinde Afyonkarahisar İli Dinar İlçesinde doğmuştur. 1985 yılında Polis Koleji, 1989 yılında Polis Akademisinden mezun olarak İzmir Emniyet Müdürlüğü kadrosunda Komiser Yardımcısı rütbesiyle göreve başlamıştır.

Mustafa Hilmi Özgönül kimdir?

Alanya, Gazipaşa ve Manavgat ilçelerinden sorumlu Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Muhittin Ergen’in yerine. Antalya 2. Sınıf İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Hilmi Özgönül atandı.

Alanya Emniyet Müdürü Alper Avcı nereli?

BAYBURT’A ATANDI

Alanya, Gazipaşa ve Manavgat ilçelerinden sorumlu 3 yıldızlı Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Muhittin Ergen’in ise Bayburt İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandığı öğrenildi.

1 sınıf emniyet müdürü ne iş yapar?

Görevleri. Türkiye’de 1. Sınıf Emniyet Müdürleri İki Dereceye göre sınıflandırılır; 1.Derece: Genel Müdür Yardımcısı, Teftiş Kurulu Başkanı, Özel Güvenlik Denetleme Başkanı, Polis Akademisi Başkanı, Merkez Emniyet Müdürü, Emniyet Müşaviri görevlerinde bulunabilirler. Bu rütbeyi bekleme süresi yaş haddidir.

Özel Harekat Daire Başkanı kimdir 2020?

Özel Harekat Başkanı Sayın Selami TÜRKER ile İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ŞAHNE, 12.01.2020 günü İl Emniyet Müdürlüğümüz Özel Harekat Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek denetlemelerde bulundu. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector