Antalya 2021 Toki Başvuruları Ne Zaman?

TOKİ 2021 BAŞVURU TARİHLERİ Başvurular Halkbank ve Ziraat Bankası’nın şubeleri aracılığıyla her il için tarihler değişmekle birlikte Aralık ayının 10’una kadar kabul edilecek. TOKİ Konut alıcıları, anahtar teslim tarihinden itibaren 1 (bir) yıl sonra Sözleşmeden doğan haklarını üçüncü şahsa devir edebileceklerdir.

Antalyada 2022 toki başvuruları ne zaman?

TOKİ Antalya Manavgat alt gelir başvuruları 7 Ocak’ta sona eriyor! Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın Antalya Manavgat alt gelir grubu başvuruları 7 Ocak 2022 tarihinde sona eriyor.

Antalya’da Toki projesi var mı?

TOKİ, Antalya’nın Yukarıkocayatak Mahallesi’nde turizm sektörü çalışanları için 583 adet konuttan oluşan yeni bir yaşam merkezi inşa ediyor.

Toki peşinat ne zaman ödenir 2021?

Alt gelir grubuna üretilen konutlar için ilanda belirtilen miktarda peşinat alınmaktadır. Peşinatın, sözleşme sırasında aracı bankaya yatırılması gerekmektedir. … Sözleşme imzalama tarihini takip eden aydan itibaren taksit ödemeleri başlamaktadır.

Toki evleri hangi illerde yapılacak?

Alıcılar, Afyonkarahisar, Adana, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Kahramanmaraş, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kocaeli, Kütahya, Isparta, İstanbul, İzmir, Mersin, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas,

2022 Ankara Toki Başvuruları Ne Zaman?

Kampanya kapsamında İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere bir çok şehirde toplam 50 bin konut satışa sunuldu. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin satışa çıkarıldığı TOKİ 50 bin konut kampanyasında başvurular başladı ve 19 Nisan’a kadar devam edecek.

Toki’nin yeni projeleri var mı?

TOKİ’den İstanbul’a 255 konut ve 48 dükkanlık yeni proje geliyor! Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul Esenler’de 255 konut ve 48 adet dükkan inşa edecek. Projenin ihalesi 5 Ocak 2022 tarihinde yapılacak.

2022 de TOKİ projesi var mı?

TOKİ BAŞVURU TARİHİ 2022

See also:  universite ders kayitlari nasil yapiliyor?

Açıklamasında ise 81 ilde TOKİ ile sosyal konut projesini gerçekleştireceklerini belirtti. Kurum, ”TOKİ konut sektöründe bu yüzden var. Son 20 yılda bir milyon 200 bin konut ürettik. TOKİ’nin serbest piyasadaki payı yüzde 8’ken bunu yüzde 14’e çıkardık.

2021 TOKİ başvuruları ne zaman başlıyor?

Başvurular Halkbank ve Ziraat Bankası’nın şubeleri aracılığıyla her il için tarihler değişmekle birlikte 10 Aralık’a kadar kabul edilecek. Kura tarihleri ise 2 Aralık-21 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Konutlara başvuru yapacak vatandaşların 18 yaşını doldurmuş ve Türk vatandaşı olması gerekiyor.

Antalya TOKİ ne zaman yapılacak?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın Antalya Manavgat projesinde yer alan konutların kura çekilişi 14 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ peşinatları ne kadardır?

Sözleşme imzalama aşamasında konut alıcılarından konut bedelinin % 10’u peşin 96 ay (8 yıl) vadeli, %15 peşin 108 ay (9 yıl) vadeli veya %25 peşin 120 ay (10 yıl) vadeli alternatifler ile satılacaktır. (Başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar peşinat olarak alınacaktır.)

TOKİ taksit ödemeleri teslimattan sonra mı?

Taksit ödemeleri, konut teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlıyor. Aylık taksit miktarı, başvuru ilanlarında belirtiliyor.

TOKİ taksit ödemeleri nasıl oluyor?

Konutların, adet, brüt m², net m² ve fiyat bilgileri ihale sonrası kesinlik kazanacaktır. ÖDEME: Hak sahiplerine konutlar; Satış fiyatının %10’u peşin (Başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar), kalan tutarın tamamı aylık % 0.49 oran ve 240 ay vade ile sabit taksit ile ödenecektir.

Kurasız TOKİ evleri hangi illerde?

Alıcılar, Adana, Antalya, Aydın, Ankara, Balıkesir, Batman, Bitlis, Giresun, Erzincan Kahramanmaraş, Kastamonu, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Sakarya, Şanlıurfa ve Zonguldak illerinde satışa sunulan konutlara, yüzde25 ve yüzde 40 peşinat ile 60 ve 120 ay vadeyle sahip olabilecek.

See also:  Istanbul Sözleşmesi Ne Demek Oluyor?

TOKİ açık artırma 2022 ne zaman?

KUZEY ANKARA KENT GİRİŞİ 4.BÖLGE 1.ETAP 275 ADET KONUT (KUZEYKENT)
İl – İlçe ANKARA – KEÇİÖREN
Satış Kategorisi Şehit Yakını ve Gazi
Başvuru Dönemi 20.06.2022
Kura/Açık Artırma Tarihi 29.06.2022

TOKİ istanbul 2022 projeleri nerede?

TOKİ İstanbul Ataşehir ve Güngören ilçesinde toplam 3 projeye başlayacak. Bunlardan 2’si Ataşehir Şerifali’de yer alıyor. Ataşehir Şerifali Çiftliği GÖB Alanı’ndaki 2. etap projesi kapsamında 718 konut ve 70 dükkanın inşaatı için ihaleye çıkılacak. İhale 16 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector