Adana Rakı Festivali 2016 Ne Zaman?

Bu yıl da sosyal medyada yapılan çağrı ile tarih 10- 11 Aralık olarak ilan edildi. 10 Aralık cumartesi akşamı kurulacak rakı sofraları ya da kaldırımlardaki çilingir sofraları, 11 Aralık pazar gününe kadar devam etmesi planlanıyor.

Adana rakı festivali hangi tarihte?

Dünya Rakı Festivali, Türkiye’nin Adana kentinde her yıl kebap, ciğer ve rakılara sokak müziği ve dansların eşlik ettiği Kazancılar Çarşısı’nda düzenlenen bir sokak festivalidir. Festival, yaklaşık 100 yıldır kutlanmaktadır. Rakı Festivali, her yıl Aralık ayının ikinci Cumartesi gecesi düzenlenmektedir.

2022 Adana Rakı Festivali Ne zaman?

Dünya Rakı Festivali, Türkiye’nin Adana kentinde her yıl kebap, ciğer ve rakılara sokak müziği ve dansların eşlik ettiği Kazancılar Çarşısı’nda düzenlenen bir sokak festivalidir.

Dünya Rakı Festivali
Ülke Türkiye
Tarih Her yıl Aralık ayının ikinci Cumartesi

Kebap şalgam Festivali Ne zaman?

KEBAP VE ŞALGAM FESTİVALİ NE ZAMAN? Dünya Rakı Haftası olarak birçok sayfada yer alsa da festivalin asıl adı Dünya Rakı Günü’dür. Bu festival bir gündür ve her sene aralık ayının ikinci cumartesi düzenlenir. Ancak şu an resmi adı Kebap ve Şalgam Festivali’dir.

Kebap Festivali Ne zaman?

Valilik ve belediyeler önderliğinde gerçekleştirilen festivalde, kebap başta olmak üzere pek çok yöresel lezzet tanıtılacak. Peki, Adana Lezzet Festivali ne zaman? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler. Adana Lezzet Festivali 8-9-10 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Dünya Rakı Günü 2021 ne zaman?

1 Aralık’ta başlayan 12. Dünya Rakı Haftası ve aralık ayının ikinci cumartesi günü kutlanan Dünya Rakı Günü bu yıl da büyük bir keyif dalgasının tüm yurda, hatta dünyanın en ücra köşelerine yayılmasına vesile oldu.

Adana Festivali ne zaman 2021?

Doğal güzellikleri, enfes lezzetleri ile Adana 8-9-10 Ekim’de kapılarını 5.kez dünyaya açıyor. Coğrafya Lezzettir! Bu coğrafyanın eşsiz tatları ile tanışmak, eğlence ve coşku ile keyif dolu 3 gün geçirmek için hadi Adana Lezzet Festivali’nde buluşalım.

See also:  Mersin Antalya Otobanı Ne Zaman Bitecek?

Adana’da festival ve şenlikler nelerdir?

 • May. 2022. Çukurova Rock Festivali.
 • Mar. 2022. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali.
 • Mar. 2022. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı
 • Mar. 2022. Bağlama Günleri Festivali.
 • Şub. 2022. Çukurova Kitap Fuarı
 • Ara. 2021. Adana Dünya Rakı Festivali.
 • Kas. 2021. Adana Komedi Oyunları Festivali.
 • Eki. 2021. Adana Lezzet Festivali.
 • Çukurova Rock Festivali saat kaçta başlıyor?

  Çukurova Rock Festivali 12-13-14-15 Mayıs tarihlerinde Adana’da Bacardi Birbiçer Tesisleri’nde! – Kapı açılış saati 14:00’tür. – Festival biletlerinin iade edilmesi veya festival biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir. – Organizatör, festival bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  CRF 2020 Adana kimler gelecek?

  Çukurova Rock Festivali 2020’de Hangi Sanatçılar Sahne Alacak?

 • 18 Haziran Cumartesi. SERTAB ERENER – MANGA – KALBEN – ŞANIŞER FT.
 • 19 Haziran Pazar. DUMAN – PENTAGRAM – CEZA – PERA – NOVA NORDA – (KEŞİF SAHNESİ) AKTÖR.
 • 20 Haziran Pazartesi.
 • 21 Haziran Salı
 • Adana Portakal Çiçeği Festivali 2022 ne zaman?

  (HABER MERKEZİ)-Adana’da 2022 yılında 10’uncu kez düzenlenecek Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’nın tarihlerinde değişikliğe gidildi. Karnaval, daha önce ilan edilen tarihler yerine 23-27 Mart 2022 tarihleri arasında düzenlenecek.

  Lezzet Festivali 2021 nerede?

  Adana Lezzet Festivali’nde neler var? Geçtiğimiz sene dijital olarak düzenlenen Adana Lezzet Festivali bu sene Adana Merkez Park’ta düzenlenecek.

  Adana Lezzet Festivali hangi günler?

  5. Uluslararası Adana Lezzet Festivali 8-10 Ekim tarihlerinde sizlerle.

  Adana Lezzet Festivali kac gün sürecek?

  3 gün süren festivalde kebap stantlarında vatandaşlara Adana’nın eşsiz lezzetlerinden biri olan Adana kebabı sunuldu.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector