Adana Havalimanından Osmaniye’Ye Nasıl Gidilir?

HAVAŞ Otobüsü Adana Havalimanı; komşu iller olan Mersin ve Osmaniye’nin de hava ulaşımı yükünü sırtlanmış durumda. Bu nedenle Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan hareket eden HAVAŞ otobüsleri iki temel güzergaha sahip. Osmaniye yönüne giden Havaş ile yolculuk yaklaşık 105 dakika sürüyor ve bilet fiyatı KDV dahil 28 TL.

Adanadan osmaniyeye Havaş var mı?

ADANA ŞAKİRPAŞA HAVALİMANI HAVAŞ OTOBÜS SERVİSİ

Adana Havalimanı’nı kullanacak tüm yolcular Havaş Otobüsleri ile başta Tarsus ve Mersin olmak üzere Osmaniye ve Ceyhan’a çok kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gidebilirler.

Adana havaalani Osmaniye arası kaç km?

Konu Adana Havalimanı’ndan Osmaniye’ye nasıl gidilir olduğunda, mesafe de ortalama 100 kilometre ise, çıkabilecek faturayı siz düşünün.

Osmaniye uçakla nasıl gidilir?

Osmaniye’ye havayolu ile ulaşımda bölgeye en yakın konumda yer alan Adana Havalimanı tercih edilmektedir. Havalimanı-Osmaniye arası yaklaşık olarak 99 km’dir. Bölgeye havayolu ile ulaşım sağlamak isteyen tatilciler, bulundukları konumdan Adana Havalimanı’na uçak seferi yapan şirketleri tercih edebilir.

Adana havalimanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Adana Havalimanı’ndan şehir merkezine 125 ve 135 no’lu otobüsler ile ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca havalimanından Tarsus ve Mersin’e de ek bir servis bulunmaktadır. Adana Havalimanı’ndan şehrin kuzeybatısındaki Beyceli bölgesine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Adana Havaş çalışıyor mu?

HAVAŞ ✈ otobüs hattının ilk durağı Saya Park (Eski Kipa Avm) olup son durağı Adana Şakirpaşa Havaalanı durağıdır. HAVAŞ ✈ (Havalimani ✈), her gün çalışıyor.

Osmaniye’de hava alanı var mı?

Osmaniye’de henüz havalimanı bulunmamaktadır. Bu nedenle Osmaniye uçuşlarınız için Adana’da bulunan Adana Şakirpaşa Havalimanı’nı ve sonrasında otobüs, servis veya araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Adana Havaalanı Osmaniye Kadirli arası kaç km?

Kadirli’ye havayolu ile ulaşımda bölgeye en yakın konumda yer alan Adana Havalimanı tercih edilmektedir. Havalimanı-Kadirli arası yaklaşık olarak 105 km’dir.

See also:  Bursa Yenişehir Havaalanına Nasıl Gidilir?

Osmaniye Adana bilet ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Osmaniye – Adana Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Osmaniye Adana Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Öz Gülaras Turizm 60 TL 1 sa 23 dk
Nevşehir Seyahat 45 TL 1 sa 23 dk
Adıyaman Anka Turizm 70 TL 1 sa 23 dk
Adıyaman Ünal 70 TL 1 sa 23 dk

Osmaniye nasıl bir memleket?

Osmaniye, Türkiye’nin 80.ilidir. Milattan önceki çağlara kadar uzanan köklü tarihi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Çukurova Bölgesi’nin en önemli yerleşim merkezlerinden olan Osmaniye; özellikle tarihi kaleleri ile öne çıkmaktadır ve bu nedenle “Kaleler Şehri” olarak adlandırılır.

Istanbul Osmaniye uçak bileti ne kadar?

İstanbul Osmaniye Uçak Seferleri

En Ucuz Sefer 170 TL
Seyahat Mesafesi 766 km
Sefer Süresi 1 sa 31 dk

Osmaniye istanbul arası uçakla kaç saat?

İSTANBUL OSMANİYE ARASI KAÇ KM VE KAÇ SAAT

KARAYOLU İLE YOLCULUKLARDA MESAFE 1023 KM
KARAYOLUYLA ORTALAMA HIZ İLE YOLCULUK SÜRESİ 10 SAAT 31 DAKİKA
HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ 1 SAAT 31 DAKİKA
UÇUS MESAFESİ 766 KM

Adana Havaalanı hangi dolmuş gider?

Adana Şakirpaşa Havalimanı (ADA) Adana Sakirpasa Airport (ADA) Adana Şakirpaşa Havalimanı otobüs hizmetleri; Adana Büyükşehir Belediyesi 135, 159, 250 ve 252 numaralı otobüsler ile sağlanmaktadır.

Adana Havaalanı Adana Tren Garı arası kaç km?

Bununla birlikte Adana Tren Garı, Şakirpaşa Havalimanına yaklaşık 2km mesafededir.

Adana otogardan şehir merkezine nasıl gidilir?

Toplu taşıma kullanarak otobüs ile Adana Merkez Otogarına gitmek isterseniz, Venedik Cafe & Pasta bölgesinden geçen “8-B ve 174” otobüslerini, Pınar Mahallesinden hareket eden “188 – 174 ” nolu otobüsleri, Süleyman Demirel Bulvarından hareket eden “114 – 162 ” nolu otobüsleri ve Dış Hatlar Terminalinden hareket eden “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector