Adana Antalya Arası Ne Kadar Benzin Yakar?

Antalya ile Adana arası 611 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 7 saat 37 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 411 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 2 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 33.61 Lt, benzinli bir araç ise 48.88 Lt yakıt tüketir.
Adana ile Antalya yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 39,7 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 1.056 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 1.081 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 570 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Adana Antalya otoban yolu kaç km?

Adana ile Antalya arasındaki mesafe, otoyollarda 547 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 97 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 6 saat ve 13 dakika zaman alır ve Yanpar Mah., Erdemli, Akkum, Susanoğlu, Atayurt, Sayağzı Mahallesi ve Akdere üzerinden geçer.

Adana Antalya arası kaç saat sürer?

Adana – Antalya arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Adana – Antalya arası toplam 561 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat 30 dakika sürüyor.

Adana Alanya arası arabayla kaç saat?

Öncelikle Adana Alanya arası karayolu mesafesi özel araçla yaklaşık olarak 6 saat 20 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Havayoluyla ulaşımda ise 360 kilometre olan uçuş mesafesi 30 dakika gibi bir sürede alınmaktadır.

Antalya Fethiye yolu kaç km?

Fethiye ile Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 194 kilometre. Yol yaklaşık olarak 2 saat ve 23 dakika zaman alır ve Yayla Patlangıç, Korucak, Esenköy, Zorlar, Kıncılar, Sarıyer ve Kınık üzerinden geçer.

Antalya Adana Mersin üzeri kaç km?

Mersin ile Antalya arası yaklaşık olarak 475 km kadardır. 475 km olan bir mesafe özel otomobil ile ortalama 10 ile 11 saat arasında sürer.

See also:  Işkur Işbaşı Eğitim Maaşları Ne Zaman Yatar?

Adana Antalya arası hangi yol tercih edilmeli?

Asfalt yolu öneririm çok düz ve rahat.

Adana Antalya otobüs kaç TL?

En ucuz Adana – Antalya otobüs bileti 160,00 TL’dir.

Antalya Adana otobüs bileti kaç TL?

En Çok Tercih Edilen Antalya – Adana Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Antalya Adana Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Ben Turizm 170 TL 2
Özkaymak 180 TL 2
Midyat Seyyidoğlu Turizm 149 TL 1
Lüks Afşınlılar Seyahat 150 TL 1

Adana Alanya otobüsle kaç saat sürer?

Adana – Alanya arası toplam 561 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat 30 dakika sürüyor.

Alanya Kaş arası otobüsle kaç saat?

Alanya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 12sa 1dk sürmektedir.

Antalya Alanya arası kaç kilometredir?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Antalya Fethiye arasi kaç KMM?

Fethiye Antalya Arası Kaç Kilometre? Fethiye’den Antalya’ya yolculuk, özel araçla D330 ve Antalya Denizli Yolu/D330/E87 üzerinden yapıldığında toplam mesafe 194,6 kilometre olacaktır. Fethiye Antalya arası otobüs yolculuğunda ortalama mesafe 313 kilometredir. Uçak yolculuğunda ise bu mesafe yaklaşık 145 kilometredir.

Antalya Fethiye arası otobüsle kaç saat sürer?

Antalya – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya – Fethiye arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Antalya Fethiye arası otobüsle kaç km?

Antalya – Fethiye arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Antalya – Fethiye arası toplam 313 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector